Meist

Meist

Meist

Meist

Meist

Reforminoorte organisatsioon viib kokku noored, kes tahavad, et Eesti liiguks edasi, säiliks inimeste tegevusvabadus ning noortel oleks võimalused arenguks. Siia kuuluvad noored vanuses kuni 35 eluaastat. Meil on üle 5000 liikme erinevates noorte Reformiklubides üle Eesti.

Meie noortekogu on alati olnud Eesti tuleviku kujundaja. Me oleme julged, aktiivsed ja nooruslikud kaitstes tegevusvabadust ja tervet mõistust.

Eesti Reformierakonna Noortekogu missioon on aidata kaasa Eesti Reformierakonna põhimõtete ja eesmärkide elluviimisele. Me seisame liberaalse ühiskonnakorralduse eest. Inimene peab olema vaba oma valikutes ja otsustes. Peame tähtsaks inimeste vabadust otsustada ise oma tuleviku üle, samas peab inimene olema valmis võtma vastutuse oma tegude eest. Meile Reformierakonna Noortekogus on kõige olulisemaks liberaalsed väärtused ja usk vabadusse.

Edumeelne, aktiivne ja tasakaalukas inimene on kaasaegses ühiskonnas kõige alus. Vaid vabad inimesed saavad olla edukad, vaid vabad inimesed saavad olla aktiivse elurütmiga, vaid vabad inimesed saavad ise tasakaalukalt otsuseid vastu võtta. Seetõttu ongi meie peamiseks väärtuseks vabadus ja iga meie poliitika on suunatud sellele, et tagada inimestele enam vabadust, rohkem valikuvõimalusi ja seega selgemat vastutust.

Reformierakonna Noortekogu liikmete hulgas on nii keskkooliõpilasi, üliõpilasi kui ka kogenud poliitikuid. Klubi liikmeid seob aktiivne ellusuhtumine, liberaalne maailmavaade ja tahtmine oma mõtted teoks teha.

Reformierakonna Noortekogu on suure poliitilise esindatusega noorteorganisatsioon. Me oleme esindatud ka Reformierakonna juhatuses. Eesti kolm noorimat kohaliku volikogu liiget kuuluvad ka just Reforminoortesse!

 

Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /data01/virt62626/domeenid/www.reforminoored.ee/htdocs/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218