Liitu

Liitu

Liitu

EESTI REFORMIERAKONNA NOORTEKOGU LIITUMISAVALDUS


  Mina avaldan soovi astuda Eesti Reformierakonna Noortekogu liikmeks.

  ENDA KOHTA TEATAN JÄRGMIST

  E-posti aadress *
  Telefoninumber *
  Elukoha aadress *
  Sünniaeg *
  Klubi piirkond *
  Indeks *  Minul soovitas Reforminoortega liituda Kui aga soovitajat pole, siis jäta väli tühjaks

  * Eesti Reformierakonna Noortekogu kinnitab, et ei avalda isikuandmeid kolmandatele isikutele.

  Kõiki noori, kes tahavad, et Eesti liiguks edasi, et säiliks inimeste tegevusvabadus ning noortel oleks võimalused arenguks, ühendab Eesti Reformierakonna Noortekogu (ERNK). Siia kuuluvad inimesed, kelle vanus on kuni 35 eluaastat. Meil on üle 5000 liikme erinevates noorte Reformiklubides üle Eesti.
  RE Noortekogu on alati olnud Eesti tuleviku kujundaja. RE Noortekogu on alati olnud julge, aktiivne ja nooruslik kaitstes tegevusvabadust ja tervet mõistust. Eesti Reformierakonna Noortekogu missioon on aidata kaasa Eesti Reformierakonna põhimõtete ja eesmärkide elluviimisele. Me seisame liberaalse ühiskonnakorralduse eest. Inimene peab olema vaba oma valikutes ja otsustes. Peame tähtsaks inimeste vabadust otsustada ise oma tuleviku üle, samas peab inimene olema valmis võtma vastutuse oma tegude eest. Meile Reformierakonna Noortekogus on kõige olulisemaks liberaalsed väärtused ja usk vabadusse.

  Edumeelne, aktiivne ja tasakaalukas inimene on kaasaegses ühiskonnas kõige alus. Vaid vabad inimesed saavad olla edukad, vaid vabad inimesed saavad olla aktiivse elurütmiga, vaid vabad inimesed saavad ise tasakaalukalt otsuseid vastu võtta. Seetõttu ongi meie peamiseks väärtuseks vabadus ja iga meie poliitika on suunatud sellele, et tagada inimestele enam vabadust, rohkem valikuvõimalusi ja seega selgemat vastutust. Reformierakonna Noortekogu liikmete hulgas on nii põhikooli- ja keskkooliõpilasi, üliõpilasi kui ka kogenud poliitikuid. Klubi liikmeid seob aktiivne ellusuhtumine, liberaalne maailmavaade ja tahtmine oma mõtted teoks teha. Kui tunned ennast antud iseloomustuse põhjal ära, siis ...

  ASTU REFORMINOORTE LIIKMEKS!