Noorte poliitilise kampaania koolitus

Tule kandideeri noorte poliitilise kampaania koolitusele, mille käigus saad parimad oskused oma ala spetsialistidelt ning kuuled kogemuslugusid mitmetelt praegustelt tipp-poliitikutelt.
271941053_299669348862480_3465992112231077040_n
Programm kestab kuni 2023. aasta märtsini. Selle aja jooksul toimuvad neli sessiooni erinevatel poliitilistel teemadel, üks eksklusiivne sessioon, samuti kohtumised tipp-poliitikutega ning praktiline väljund olles kampaania abiline riigikogu 2023. aasta valimistel ühele Reformierakonna poliitikule. Sessioonidel räägime lähemalt kampaaniast, tänavakampaaniast, meediast ning sotsiaalmeediast.

Ülevaade poliitilise organisatsiooni olemusest, poliitilise kampaania tutvustus ning olulisemad tähelepanekud, kohtumine Reformierakonna tipp-poliitikuga ning küsimused-vastused voor kampaania kohta.

Täpsem kontseptsioon tänavakampaaniast ning baasteadmised ning toimub ka tänavakampaania.

Ülevaade meediast ja pressist poliitilise vaatenurga kaudu, poliitiline väitluskoolitus, praktiline töötuba, kohtumine Reformierakonna tipp-poliitikuga ning küsimused-vastused voor meedia kohta. Samuti toimub ka tänavakampaania.

Detailne sotsiaalmeedia koolitus ja praktika sotsiaalmeedia eksperdilt. Samuti toimub ka tänavakampaania.

Viimane sessioon toimub Stenbocki majas, kus noored kohtuvad Eesti Vabariigi peaminister Kaja Kallasega.

Erinevaid kohtumised poliitikutega ning mitmekülgsed kampaania üritused, mille käigus saab eesootavateks valimisteks hea ettevalmistuse.

Saad olla ühe Reformierakonna poliitiku kampaania abilistest ning teha kogu valimiste protsessi algusest lõpuni läbi.

Tunnustame programmist osalejaid ning täname tublimaid kampaania abilisi, kokkuvõtted programmist ning lõppakord programmile.

Kandideerimine noorte poliitilise kampaania koolitusele kestab kuni 31. märtsini kell 23.59

Pärast seda toimuvad veebi vahendusel vestlused, mille järel kuulutatakse noorte poliitilise kampaania koolituse osalejad välja!

PS. koolitusel osalemiseks on kaks tingimust:

- Sa oled vanuses 14-26

- Sa oled valmis olema Riigikogu valimistel kandidaadi abiline

Lisaküsimuste korral kirjuta noorte poliitilise kampaania koolituse juhile Karoliina Lorenzile